Sztabka Srebra

Złoto

PLN

Srebro

PLN
Shop

O nas

Firma DIKOM

została założona w marcu 1999 roku. Nieprzerwanie działa do dziś pod tą samą nazwą.
Początkowo głównym przedmiotem działalności był mocno rozwijający się rynek GSM (telefonów komórkowych. Swoje działania skupiliśmy właśnie tam. Posiadaliśmy kilka sklepów z telefonami komórkowymi i serwisem GSM w różnych miastach w Polsce. Następnie zajęliśmy się exportem i importem telefonów. Głównymi kierunkami była Europa i Azja oraz Bliski Wschód.

Po dłuższym czasie branża GSM się nasyciła. Rynek sprzedaży stacjonarnej przestał być opłacalny. Zamknęliśmy swoje sklepy i przenieśliśmy się do e-commerce czyli sprzedaży produktów w internecie.

Z branży GSM został nam tylko dział pre-paid czyli „na kartę”. Specjalizujemy się w sprzedaży złotych numerów oraz nowych kart SIM.

Firma DIKOM

W 2010 roku NBP przeniósł swoją sprzedaż do e-commerce. W tym samym czasie zakończyła się nasza współpraca. Klienci wówczas mogli sami licytować numizmaty bezpośrednio na platformie stworzonej przez NBP.

W 2012 roku dodaliśmy do swojej działalności Szkolenia BHP i do dziś szkolimy pracowników oraz osoby kierujące pracownikami.

W 2015 roku dodaliśmy nową branżę – chłodnictwo. Do dziś zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem urządzeń tj. klimatyzatory, pompy ciepła oraz akcesoriami potrzebnymi do ich montażu.

Firma DIKOM

Jesteśmy dystrybutorem takich marek jak: Haier, LG, Panasonic, Gree, Brisse, Noxa, Samsung, Mitsubishi, Kaisai.

Od 2019 roku sprzedajemy złote i srebrne sztabki oraz monety bulionowe. Dystrybuujemy metale szlachetne tylko z zawartością czystego kruszcu tj. 999,9. Głównie są to sztabki srebra 1000gramowe i złota 1-10 gramowe.

W serwisie Allegro jesteśmy od prawie 23lat. Mamy 100% pozytywnych komentarzy.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do zakupów oraz współpracy.


Klimatyzacja i pompa ciepła w Twoim domu to komfort dla całej rodziny.
Doradzamy w wyborze odpowiedniej pompy ciepła. Przeliczamy zapotrzebowanie na ciepło w Twoim domu. Pompę dobieramy optymalnie tak by nie była o zbyt dużej mocy.

Podobnie jest przy doborze klimatyzatora. Pomagamy i dobieramy odpowiedni do zapotrzebowania czyli moc do powierzchni użytkowej.

Opinie klientów

Sprawdź co mówią o nas inwestorzy

Image Newletter

REGISTER

Państwa dane osobowe będą wykorzystywane do wspierania Państwa doświadczeń na tej stronie, do zarządzania dostępem do Państwa konta oraz do innych celów opisanych w naszym dokumencie. privacy policy.